Tasuta tarne pakiautomaati Eesti piires üle 49€ ostudele
Cart
Sulge
Ostukorv on tühi
Tasuta tarne pakiautomaati Eesti piires üle 49€ ostudele
Cart
Sulge
Ostukorv on tühi

Kui vajadusest tekib idee ehk Pomello.ee ja veebikoolituste sünnilugu

Pomello_sünnilugu

Pomello e-poe  ja veebikoolituste sünnilugu tekkis soovist pakkuda ilutegijatele kõige parema kvaliteediga tooteid ning teadmisi. Loe blogipostitusest täpsemalt Kristina Traumann-Kepp kogemusest ilumaailmaga ning sellest, mis ajendas teda looma veebikoolitusi ning e-poodi.

Pomello.ee looja Kristina on elu kutseline ilutegija, kes teeb oma tööd hoole ja armastusega. Klientidele teenuse pakkumine on aga tõeliselt mugav vaid siis, kui saad seda teostada esmaklassiliste töövahenditega. Kuna Eesti kaubanduses sääraseid tooteid napib, sai sellest alguse Pomello sünnilugu  ning soov luua veebipood, kust on võimalik soetada just neid tarvikuid, mida iga ilutegija teenuse pakkumiseks vajab.

Kristina teekond ilumaailmas

Kristina on tegutsenud iluvaldkonnas alates 2009. aastast. Ta alustas oma teekonda ripsmetehnikuna mil omandas samal ajal Mainori kõrgkoolis 2. kursusel ettevõtluse ja projektijuhtimise eriala. Sellele järgnes koheselt volüümripsmed, erinevate brändide lash lifti koolitused, kulmukoolitused jp. Tänaseks on Kristina läbitud koolituste loetelu üsna pikk alustades fotograafiast ja lõpetades TTHK juuksuri eriala õpingutega. Sinna vahele jääb hulk kunstiliste suunadega koolitusi nagu näiteks erinevad kulmu hoolduste koolitused, rahvusvaheline meigikool ning Sviatoslav Otchenash by Academy S püsimeigi kursuse, et hoida oma teadmised värskena ja pakkuda klientidele kvaliteetset teenust. 2018. aastal alustas Kristina koolitaja karjääri viies läbi lash lifti, kulmuhoolduse, kulmude lamineerimise, ripsmepikenduste jpt. koolitusi. 

Teadmised on kõige alus 

Kõige parimaks õpetajaks on aga hoopis igapäevatöö ise, sest kliendid on meie kõige suuremad hindajad ning tänu sellele olen suutnud olla pidevas arengus ja pakkuda kvaliteetseid teenuseid juba aastaid.

Tänu kirele enda teadmisi pidevalt täiendada ja neid teistega jagada, tekkis idee ka luua e-poele lisaks veebikoolituste võimalus, et meister saaks oma karjääri alustada mugavalt olenemata asukohast ja ajavööndist. 

Iluteenused on üha populaarsemad ning kasutatavad tooted määravad kvaliteedi

Soovime olla olemas Pomello.ee klientide jaoks ja vajadusel abistada ilutegijaid toodete valikul või sobiva koolituse valimisel. “Lash lift ja kulmuhooldused on tänapäeva tõusev trend ja neid teenuseid kasutab täna Eestis ja Euroopas iga kaheksas naine. Teenuse populaarsus on loonud olukorra, kus klient on saanud üsna teadlikuks tarbijaks ja soovib teenust saada tehniku ja meistri käest, kellel on õiged töövõtted, kvaliteetsed tooted ning ajakohased teadmised pakutavatest teenust. 

Parimad kvaliteetsed ilutooted leiad www.pomello.ee veebipoest ja koolituste valik laieneb aja jooksul ning ootame ka soovitusi erinevate koolituste loomiseks, et saada teada seda mis klient vajab.

SUVINE ALLAHINDLUS! 💛 Kasutage sooduskoodi: KUUMJAAN ja saage -10% soodustust ostukorvilt.