Tasuta tarne pakiautomaati Eesti piires üle 49€ ostudele
Cart
Sulge
Ostukorv on tühi
Tasuta tarne pakiautomaati Eesti piires üle 49€ ostudele
Cart
Sulge
Ostukorv on tühi

ELAN Supersonic serum 1 Clear

21,00

ELAN SUPERSONIC SERUM 1 CLEAR kasutatakse kulmude lamineerimise ja ripsmete lash lifti protseduuri esimeses etapis. Tänu erinevatele komponentidele ja kombinatsioonidele loob seerum kiiresti ja tõhusalt ümber karvades olevad disulfiidsidemed, lühendades sellega protseduuri aega. Toitev keratiini- ja kollageenipõhine kompleks kaitseb karva dehüdratsiooni ja hapruse eest ning säilitab nende sees niiskuse.

 

Oluline: Seerum 1 CLEAR (läbipaistev) on soovitatav kulmudele, seerum 1 PINK (roosa) ripsmetele.

 

Toote (CLEAR) pH on 9,0-9,5.

 

Säilivusaeg: 24 kuud.

Säilivusaeg pärast avamist: 6 kuud.

Ainult 1 laos

Tarne 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

Kuidas ELAN SUPERSONIC SERUM 1 CLEAR töötab:

– avab soomused ja tagab aktiivsete koostisosade tungimise karvadesse, tänu kahe tüüpi leelisaatorite kombinatsioonile seerumis 1 – AMMONIUM HÜDROKSIID ja ETANOLAAMIIN;

– mõjutab disulfiidsidemeid, kujundab väga kiiresti ja tõhusalt ümber ja muudab karvade kuju. Selle põhjuseks on kahte tüüpi lõõgastajate – TIOGLÜKOOLHAPE ja TÜSTEAMINE HCL – kombinatsioon;

– kaitseb protseduuri ajal kulmude ja ripsmete karvade proteiinstruktuure, hoiab ära nende dehüdratsiooni ja hapruse ning hoiab neis ka niiskust. Selle põhjuseks on keratiinil ja kollageenil põhineva hooldustoote olemasolu;

– tihendab karva ja annab neile elastsuse.

Kasutage ainult koos seerumi 2 ja Multivitoriga!

Kandke seerum 1 kulmudele või ripsmetele. Toimeaeg: 3-10 minutit olenevalt kulmude või ripsmete karvade seisukorrast (vt kasutusjuhendit).

 

Kulmude lamineerimise ja ripsmete lash lifti ekspertsüsteem SUPERSONIC on loodud eranditult professionaalseks kasutamiseks!

Seerumit 1, seerumit 2 ja Multivitorit tuleks kasutada koos.

 

Step 1 mõjuaeg 3-8min, keskmise pakusega karv +- 5 min


KULMUDE LAMINEERIMISE PROTSEDUURI ETAPID

1) Analüüsige kliendi kulmukarvade seisukorda

Määrake kulmude lamineerimise protseduuri aeg vastavalt alltoodud juhistele:

  1. tüüp: kulmukarvad on paksud, turris, varem keemilisi protseduure läbimata – toimeaeg seerumi 1 puhul 5-8 minutit ja seerumi 2 puhul mitte vähem kui 6-8 minutit;
  1. tüüp: kulmukarvad on keskmise paksusega, loomulikud, terved, varasemalt keemilisi protseduure läbinud – toimeaeg seerumi 1 puhul 3-5 minutit ja seerumi 2 puhul 6-8 minutit;

Multivitori toimeaeg on 5 minutit kõikidele karvatüüpide puhul.

Oluline! Seerumi 1 ja seerumi 2 toimeaeg sõltub ruumi õhutemperatuurist. Mida kõrgem on temperatuur, seda lühem on reaktsiooniaeg.

2) Valmista kulmud ette lamineerimise protseduuriks.

Kasuta «ÉLAN professional line Cleansing detox-vaht kulmudele ja ripsmetele antibakteriaalse toimega» karvade ja naha puhastamiseks enne kulmude lamineerimise protseduuri. Eemaldage vaht veega niisutatud vatipadjaga.

3) Loo kulmukuju (seerum 1)

Kandke pintsliga seerum 1 kulmudele. Oluline on jälgida protsessiks määratud toimeaega ja mitte seda ületada.

Kui toimeaeg on lõppenud, eemaldage liigne seerum veega niisutatud vatipadjaga. Kulmukuju loomisel on oluline arvestada kulmukarva kasvusuunda. Kulmude kuju muutused peaksid olema sujuvad, et vältida karvade voltimist.

4) Kinnitage kulmude karva suund (seerum 2)

Kanna seerum 2 kulmudele ja hajuta karvad õigesse suunda. Seerumi kogused peaksid olema igas etapis sarnased. Seerumi toimeaeg ei tohi olla väiksem kui 6 min.

Kui toimeaeg on lõppenud, eemaldage üleliigne seerum vatipadjaga.

5) Kulmude Multivitor (seerum 3)

Kanna ja hajuta kulmudele Multivitorit.

Kui toimeaeg on lõppenud, eemaldage üleliigne seerum vatipadjaga

Toimeaeg 5 min.

Oluline! Protseduuri lõpetamiseks puhasta kulmud vatipadjaga, mis on niisutatud «ÉLAN professional line Cleansing detox-vahuga antibakteriaalse toimega kulmudele ja ripsmetele», et peatada keemiline reaktsioon, lõpetuseks eemaldage vaht veega niisutatud vatipadjaga.

Kui kulmud on puhastatud «ÉLAN professional line Cleansing detox-vahuga antibakteriaalse toimega kulmudele ja ripsmetele» tootega on kulmude valmis keemiliseks värvimiseks. Arvesta sellega, et keemiline värv haakub karvadele peale kulmude lamineerimise protseduuri kiiremini. Eemalda keemiline värv niiske vatipadjaga.

 

RIPSMETE LASH LIFTI PROTSEDUURI ETAPID

1) Analüüsige kliendi ripsmekarvade seisundit

Määrake ripsmete lash lifti protseduuriks aeg vastavalt alltoodud juhistele:

  1. tüüp: ripsmekarvad on paksud või sirged – toimeaeg seerumi 1 puhul on 6-10 minutit ja seerumi 2 puhul mitte vähem kui 6 minutit;
  1. tüüp: ripsmekarvad on keskmise paksusega või õhukesed – toimeaeg seerumi 1 puhul on 3–6 minutit ja seerumi 2 puhul mitte vähem kui 6 minutit;

Multivitori toimeaeg on 5 minutit kõikidele karvatüüpide puhul.

Oluline! Seerumi 1 ja seerumi 2 toimeaeg sõltub ruumi õhutemperatuurist. Mida kõrgem on temperatuur, seda lühem on reaktsiooniaeg.

2) Valmistage ripsmed ette lash lifti protseduuriks.

Kasuta «ÉLAN professional line Cleansing detox-vaht kulmudele ja ripsmetele antibakteriaalse toimega» karvade ja naha puhastamiseks enne ripsmete lash lifti protseduuri. Eemaldage vaht veega niisutatud vatipadjaga.

3) Samm 1 (seerum 1)

Kandke seerum 1 ripsmete koolutamispiirkonnale. Oluline on jälgida protsessiks määratud toimeaega ja mitte seda ületada.

Eemalda üleliigne toode kuiva pintsli või vatitikuga.

4) Samm 2 (seerum 2)

Kanna paks kiht seerumit 2 kogu ripsmepiirkonnale. Seerumi kogused peaksid olema igas etapis sarnased. Seerumi toimeaeg ei tohi olla väiksem kui 6 min.

Kui toimeaeg on lõppenud, eemaldage üleliigne seerum kuiva pintsli või vatitikuga.

5) Samm 3 (Multivitor)

Kanna Multivitorit kogu ripsmepiirkonnale.

Kui töötlemisaeg on lõppenud, eemaldage liigne seerum veega niisutatud vatipadjaga.

Multivitori toimeaeg on 5 minutit kõikidele karvatüüpide puhul.

Kanna ripsmetele keemilise reaktsiooni peatamiseks «ÉLAN professional line Cleansing detox-mousse kulmudele ja ripsmetele antibakteriaalse toimega». Eemaldage vaht veega niisutatud vatipadjaga. Seejärel on ripsmed valmis keemiliseks värvimiseks. Kasutage «ÉLAN professional line Cleansing detox-mousse kulmudele ja ripsmetele antibakteriaalse toimega» ka siis, kui ripsmete keemilise värvimise protseduur on lõppenud.

 

 

SOOVITUSED KULMUDE JA RIPSMETE PÄRAST PROTSEDUURI

Hennaga kulmude toonimist ja kulmude pleegitamist ei ole soovitatav teha, sest tulemus võib olla väga ettearvamatu: karva struktuur võib kahjustuda (kuivad ja tuhmid karvad), mis võib põhjustada juuste haprust ja väljalangemist.

Soovitatav on vältida saunasid, solaariume pärast kulmude lamineerimisyt või lash lifti protseduuri (nägu padjas magamine), vähendada kulmude ja ripsmete kokkupuudet veega, samuti mitte harjata kulme ja ripsmeid 24 tunni jooksul pärast protseduuri.

Soovitatav on 48 tunni jooksul pärast kulmude lamineerimist või ripsmete lash lifti protseduuri vältida agressiivsete kosmeetikatoodete kasutamist nagu (koorijad, näokoorijad, alkoholipõhised losjoonid, laserhooldused).

Lisainfo

KOOSTIS

AQUA, THIOGLYCOLIC ACID, CYSTEAMINE HCL, CETEARYL ALCOHOL, AMMONIUM HYDROXIDE, ETHANOLAMINE, PROPYLENE GLYCOL, PARAFFINUM LIQUIDUM, ETHYLHEXYL STEARATE, PARFUM, CETRIMONIUM CHLORIDE, SODIUM ERYTHORBATE, CETEARETH-20, SODIUM SULFITE, DIAZOLIDINYL UREA, METHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, DISODIUM EDTA, POLYQUATERNIUM-22, COLLAGEN, IODOPROPYNYL BUTYLCARBAMATE, HYDROLYZED KERATIN.

Bränd

Värv

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “ELAN Supersonic serum 1 Clear”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sarnased tooted

Siin on mõned meie populaarseimad tooted.