Tasuta tarne pakiautomaati Eesti piires üle 49€ ostudele
Cart
Sulge
Ostukorv on tühi
Tasuta tarne pakiautomaati Eesti piires üle 49€ ostudele
Cart
Sulge
Ostukorv on tühi

Koolitustest

Pomello.ee ilukoolitused

Kui soovid õppida uut ametit või ennast täiendada, siis loe lähemalt meie koolituste kohta ja õpi uued oskused kodust lahkumata.

  • Ilumaailm äratab Sinus kirge?
  • Soovid kontrolli oma karjääri ja aja üle?
  • Kas oled motiveeritud õppima uut ametit?
  • Tegutsed juba aastaid aga tahaks teadmisi värskendada?
  • Kas sulle meeldib inimestega suhelda?
  • Oled valmis uuteks väljakutseteks? 

Kui sa vastasid kõigile küsimustele jaatavalt, siis on aeg uueks väljakutseks ning osaleda veebikoolitusel.

Veebikoolitused toimuvad Zoomi vahendusel ja nendest osavõtmine on tehtud võimalikult mugavaks. Koolitaja läbib õpilastega kogu õppematerjali ega jäta kedagi uue infoga teadmatusse, vaid tehakse kõik samm-sammult selgeks.

5 põhjust miks valida Pomello koolitused

tunnistus

Koolitaja omab pikaajalist töö- ja õpetajakogemust ning täiendab ennast pidevalt uute teadmistega. Koolituse läbimisel väljastatakse tunnistus.

veebipõhine

Õpi uued oskused läbi veebikoolituse asukohast sõltumata.

tugigrupp

Pakume aktiivset tugigruppi, kuhu saab liituda koolituse läbimisel, et saada abi koolitajalt ja arutleda kaasõpilaste.

ostukott

Stardikomplekti soetamine -5% allahindlusega.
Paneme selle Sulle soovi korral ise kokku.

maksmine

Paindlikud makselahendused. Vajadusel saad
tasuda järelmaksuga või tasuda kolmes osas.

Kulmude lamineerimine on kiiresti muutumas üheks kuumimaks trendiks ilumaailmas ning klientide nõudlus antud teenusele on pidevalt kasvamas. Kulmude lamineerimine annab täidlasemate kulmude välimuse, mida saab lihtsamini kujundada või sättida soovitud kujusse see on ka põhjus miks kliendid seda teenust armastavad. 

Veebikoolitused annavad  põhjalikud teadmised kulmude lamineerimise protseduurist ja näpunäiteid erinevate tehnikate valdamiseks, et saavutada täiuslik tulemusi. Kulmude lamineerimise koolitusel õpime kulme lamineerima, modelleerima vahaga ja keemiliselt värvima. Koolitus on sobilik kõigile nii alustavale ilutegijale kui ka juba tegutsevale meistrile.

Pomello
Pomello

Lash lift ei kaota oma populaarsust niipea. Protseduuri käigus saame ripsmetele anda soovitud kuju ja seeläbi tuua esile silmade ilmekus. Teenus on kõrgelt hinnatud nende klientide seas kes soovivad naturaalsetele ripsmetele anda efekti ilma kunstripsmeteta. Protseduuril anname ripsmetele tumeda väljanägemise keemilise värvimise abil, mis toob esile kohese efekti. Lash lift koolitusel õpime lisaks ka kulmude lamineerimist, mis annab kulmude täidlase välimuse, kulme saab lihtsasti kujundada või sättida soovitud kujusse see on ka põhjus miks kliendid seda teenust armastavad. Koolitused on sobilikud kõigile, nii alustavale ilutegijale kui ka juba tegutsevale meistrile.

Selleks, et me saaksime pakkuda oma klientidele ideaalseid kulme on vajalik omandada teadmised kulmude mõõdistamise kohta. Suur osatähtsus kulmude mõõdistamisel on õigete töövahendite valimisel, mida paremad tarvikud selleks on seda lihtsam on luua kliendil näo proportsioonidele vastavaid kulmupaare. 3D kulmuhoolduse koolitus sobib kõigile, kes soovivad oma teadmisi laiendada kulmude mõõdistamise valdkonnas, pakkudes see läbi kvaliteetset kulmuhoolduse teenust. Ootame koolitusele ka püsimeigi kunstnike ja alustavaid tehnikuid, kes soovivad omandada uut ametit. 

Pomello

Millised boonused on ilumaailmas?

töögraafik

Koosta ise endale sobiv töögraafik ning sobita see enda elustiiliga. Suurim eelis on aeg, saad töötada endale sobival kellaajal.

kodus töötamine

Kodus töötamise võimalus. Loo endale töötuba ja uuri ettevõtjate kohustusi.

oma ülemus

Saa iseenda ülemuseks. Saad olla pidevas arengus ja teha teoks oma unistused.

tutvused

Kohtud iga päev uute ja põnevate inimestega.
Sinu suhtlusringkond ja uute klientide haare
laieneb iga kliendiga.

palk

Reguleeri enda sissetulekuid. Sissetulekute
suurus sõltub Sinu töö tahtest ja turundamisest.

Kui veebikoolitused ei ole Sinu jaoks ja soovid koolitajaga koos koolitusmaterjali läbida, siis pakume võimalust koolitaja kutsuda kohapeale.
 See võimalus sobib hästi salongidele, kus osavõtjate arv on suurem ja kollektiiv soovib korraga läbida koolituse koos praktilise osaga.