Tasuta tarne pakiautomaati Eesti piires üle 49€ ostudele
Cart
Sulge
Ostukorv on tühi
Tasuta tarne pakiautomaati Eesti piires üle 49€ ostudele
Cart
Sulge
Ostukorv on tühi

Kõvavaha vs purgivaha?

Kõvavaha

Kõvavaha vs purgivaha? 

 
Sageli me oleme valiku ees millist vaha kliendil kasutada. Mõlemad vahad on sobilikud, lähtu sellest millist tulemust sa soovid saavutada. Soovitame proovida mõlemat vaha, et aru saada, milline vaha Sinu käekirjaga kõige paremini sobib. 

 

Kõvavaha eelis on sageli see, et kõvavaha on vähem valus. Sobib hästi lühemate karvade eemaldamiseks ning ei vaja vahapaberit selleks, et seda nahalt eemaldada. Kõvavaha on ideaalne väiksemate piirkondade vahatamiseks nagu kulmud ja ülahuul, lisaks kaenlaalused ja bikiinipiirkond. Vaha saab kanda peale paksemalt kui purgivaha. 

 

Purgivaha eelis on suuresti see, et see sobib nii lühematele kui ka pikematele karvadele. Vaha annab maksimaalse haakuvuse ning purgivaha tardumise aeg on pikem. Miks see on eelis? Saab liikuda kulmukaarele lähemale ja peale saab kanda õhema vaha kihi. Purgivaha vajab vahapaberit selleks, et seda nahalt eemaldada. Vahatades purgivahaga on alati mõistlik kasutada tugevat vahapaberit, pehmema kiuga vahapaber ei pruugi nahalt vaha eemaldada maksimaalselt. 

 

Ära unusta kasutada pärast vahatamist kvaliteetset depilatsioonijärgset õli. Pomello.ee e-poes on müügil Rica Avocado õli, mis vähendab punastust ja rahustab nahka, eemladusõli leiad siit

 

Kuula ka meie vahateemalist arutelu, sealt võid leida kasulikke soovitusi, videot on võimalik vaadata  siit