Tasuta tarne pakiautomaati Eesti piires üle 49€ ostudele
Cart
Sulge
Ostukorv on tühi
Tasuta tarne pakiautomaati Eesti piires üle 49€ ostudele
Cart
Sulge
Ostukorv on tühi

Mis on kulmude lamineerimine?

Kulmude lamineerimine

Kulmude lamineerimine on kosmeetiline protseduur, mis on muutumas iluvaldkonnas üha populaarsemaks. See pakub klientidele võimalust saada täiuslikult vormitud ja hooldatud kulme, mis mitte ainult ei rõhuta nende loomulikku ilu, vaid pakub ka praktilisi eeliseid.

Mis on kulmude lamineerimine?

Kulmude lamineerimine on professionaalne protseduur, mis kasutab spetsiaalseid emulsioone ja tehnoloogiat, et saavutada täpne ja loomulik kulmude kuju ning välimus. Protsess algab Step 1 emulsiooniga, mis lõdvestab kulmukarvad ja muudab need vormitavaks. Seejärel kujundatakse kulmud soovitud kujusse ja fikseeritakse Step 2 emulsiooniga. Kui soovitakse täiendavat sügavust ja värvust, võib kasutada keemilist värvi. Lõpliku sammu moodustab niisutav seerum.

Kasulikkus kulmude lamineerimisel

Kulmude lamineerimisel on mitmeid praktilisi eeliseid:

  1. Täiuslik kulmude kuju: Kulmude lamineerimine võimaldab saavutada täiuslikult kujundatud kulmud, mis rõhutavad näo omadusi ja loovad määratletuma välimuse.

  2. Pikem kestvus: Tulemused püsivad tavaliselt mitme nädala vältel, sõltuvalt individuaalsest karvakasvu tsüklist. See tähendab, et klient saab nautida hooldatud kulme pikema aja vältel.

  3. Kohandatavus: Kulmude lamineerimine sobib erinevatele vajadustele. See võib aidata hõredaid kulme täidlasemaks muuta, tasakaalustada asümmeetriat ja sobib ka klientidele, kellel on juba vormikad kulmud ning soovib seda veelgi rõhutada.

  4. Professionaalne tulemus: Oluline on, et protseduuri viiks läbi koolitatud ja litsentseeritud spetsialist, tagamaks ohutu ja tõhus protseduur.

Kokkuvõttes pakub kulmude lamineerimine klientidele võimalust saada kohandatud, professionaalset ja pikka aega kestvat tulemust, mis rõhutab nende ilu ja individuaalsust. See protseduur on täiuslik valik neile, kes soovivad täiustada oma kulmude välimust ja saavutada täiuslikult hooldatud kulmude välimus.

Kulmude lamineerimist saab õppida Pomello.ee veebikoolitusel. Veebikoolitus on leitav siit