Tasuta tarne pakiautomaati Eesti piires üle 49€ ostudele
Cart
Sulge
Ostukorv on tühi
Tasuta tarne pakiautomaati Eesti piires üle 49€ ostudele
Cart
Sulge
Ostukorv on tühi

Kuidas teha lash lifti MAXYMOVA brändiga?

maxymova

Lash lift ja kulmude lamineerimine on tänapäeval üks populaarsemaid teenuseid. Selleks, et protseduur oleks nauditav nii meistrile kui ka kliendile, on turule tulnud uusi ja põnevaid brände, mille abil saab teha lash lifti ja kulmude lamineerimist. Tahame teile tutvustada uut brändi nimega MAXYMOVA ja selgitada, kuidas sellega protseduuri teostada.

MAXYMOVA on uuenduslik bränd, mis keskendub ripsmete ja kulmude hooldusele ning ilu rõhutamisele. Nende tooted ja lahendused pakuvad meistrile laia valikut, võimalusi ning kvaliteetset tulemust. Siin on mõned sammud, kuidas teostada lash lifti ja kulmude lamineerimist MAXYMOVA toodetega.

MAXYMOVA professionaalsed ripsmete lash lifti ja kulmude lamineerimise tooted on välja töötatud koostöös parimate Itaalia lamineerijatega ning sisaldavad keratiini, mis on väga oluline emulsiooni koostisosa. Tänu Itaalia parimate meistrite loodud koostisosade valemile tagavad need tooted eriti efektiivse tulemuse, jättes karva pehmeks ja protseduuri ajal puudub ebameeldiv lõhn.

Miks on see hea? Pärast lash lifti ja kulmude lamineerimist on klientidel ripsmete ja kulmude kodune hooldus palju lihtsam. Ripsmed ja kulmud on pehmed, võimaldades kulmukarvu mugavamalt kujundada, ning need ei ole protseduuri järel jäigad ja kuivad.

Kasutusjuhend:

 1. Kandke Step 1 LIFT ripsmetele ja jälgige õiget mõjuaega. Step 1 LIFT pH on 8,2-8,9. Mõjuaeg:

  • Õhukesed ja nõrgad ripsmed: 4-5 minutit.
  • Keskmised ripsmed: 6-7 minutit.
  • Paksud ripsmed: 8-9 minutit.
  • Väga paksud ripsmed: 10 minutit.
  • Kulmude lamineerimise korral on Step 1 Lift mõjuaeg 3 kuni 8 minutit.
 2. Eemaldage kuiva vatitikuga või pintsliga Step 1 toode ripsmetelt, kui mõjuaeg on lõppenud. Seejärel kandke ripsmetele Step 2 – FIX, mille maksimaalne mõjuaeg on 7-8 minutit. Pärast mõjuaega eemaldage toode ripsmetelt kuiva vatitiku või pintsliga.

 3. Soovi korral võite protseduuri jätkata ripsmete või kulmude värvimisega. Soovitus on vähendada värvimise mõjuaega, näiteks ripsmevärv 4-5 minutit tavalise 12 minuti asemel. Kandke värv ülemistele ja alumistele ripsmetele, silikoonpadja eemaldamine ei ole vajalik. Pärast mõjuaega eemaldage värv ripsmetelt või kulmudelt.

 4. Valikuline: Kui soovite ripsmetele või kulmudele pärast lamineerimist lisaniisutust, kandke MAXYMOVA Goccia D’Oro toodet 5-15 minutiks peale. See toode niisutab ja toidab naturaalseid ripsmeid või kulmukarvu, kaitstes neid keskkonnamõjude eest.

 5. Lõpetage protseduur, kasutades Step 3 MAXYMOVA Booster keratiini tugevdaja järelhooldusõli. Kandke väike kogus toodet pintsliga ripsmetele või kulmudele. Kasutage seda toodet pärast keemilist värvimist või peale Goccia D’Oro kasutamist. Lash lifti või kulmude lamineerimise protseduur lõpetatakse alati Step 3 kasutamisega, isegi kui olete varem kasutanud mõnda muud niisutajat.

MAXYMOVA brändi lash lifti tooted on head, kuna need sisaldavad rohkelt niisutavaid koostisosi. Niisutamine on lash lifti ja kulmude lamineerimise protsessi oluline osa, mis edendab karvade elastsust ja vähendab murdumist. Seda saavutatakse spetsiaalsete emulsioonis olevate toimeainete abil, mis sisaldavad niisutavaid koostisosi nagu hüaluroonhape ja glütseriin.

Teine oluline emulsiooni koostisosa on keratiin, mis esineb juustes loomulikult ja aitab tugevdada ja kaitsta juuksevõlli. Keratiini kasutamine ripsmetele lash lifti ajal muudab need tugevamaks ja vastupidavamaks, ennetades murdumist ja toetades tervislikku kasvu.

Kokkuvõttes tagavad MAXYMOVA tooted koos niisutuse ja keratiini tõstmisega ripsmete ja kulmude suurepärase väljanägemise ja tervise, pakkudes täidlase ja mahuka tulemuse, mis kestab nädalaid. 

Soovitatav on kasutada tugevama hoidvusega lash lifti liimi, näiteks Lami Glue Elastic või My Lamination Strong.

Kulmude lamineerimise puhul soovitatakse kasutada silikoonist silmakaitsepatju kulmude madaldamiseks protseduuri ajal.

MAXYMOVA brändi tooted on saadaval järgmiselt siit