Tasuta tarne pakiautomaati Eesti piires üle 49€ ostudele
Cart
Sulge
Ostukorv on tühi
Tasuta tarne pakiautomaati Eesti piires üle 49€ ostudele
Cart
Sulge
Ostukorv on tühi

Kulmude lamineerimine ja ületöötlemine.

Tere taas kulmuhoolduse meistrid ja iluhuvilised! Kulmude lamineerimine ja ripsmete lash lift on populaarsed ilutoimingud, mis pakuvad imelisi tulemusi, kuid ainult siis, kui neid tehakse õigesti. Üks levinumaid probleeme, millega kokku puututakse, on ületöötlemine. Täna jagame teiega praktilisi näpunäiteid, kuidas vältida ületöötlemist kulmude lamineerimisel ja pakkuda oma klientidele parimaid tulemusi.

Mis on ületöötlemine?

Ületöötlemine on lihtne mõiste – see tähendab, et olete emulsiooni kliendile jätnud liiga kauaks. See võib põhjustada soovimatuid kõverusi või kahu. Seda võib juhtuda kõikide keemiliste protseduuridega näiteks kulmud, ripsmed kui ka juustega.

Mõnikord ei pruugi üle töötlemise tagajärjed kohe nähtavad olla, vaid ilmnevad kuni 24 tunni jooksul pärast protseduuri.

Kuidas ületöötlemist vältida?

Parim asi, mida saate teha, on harjutada ja tähelepanelikult jälgida mõjuaegu. Järgige rangelt juhiseid ja vajadusel ajastage protsess, võtke aega taimeriga ning olge hoolsad mõjuaegade määramisel.

Oluline on mõista, et erinevat tüüpi karvad võivad erinevalt reageerida. Enne mõjuaja määramist tuleb selgeks teha mis tüüpi karvaga on tegu, õhuke, keskmine või jäme karva. Kui te ei ole kindel millist tüüpi karvaga on tegu siis hoidke mõjuaeg madalal, kui õpite tundma erinevate karvade reaktsioone, saate ka mõjuaega paremini määrata. Aja jooksul parandate oma oskusi ja õpite nippe, kuidas protsesse täpsemalt teostada.

Kui ületöötlemine juhtub?

Kui te olete kliendi karvad üle töötlenud, peab klient järgima kodus rangelt järelhooldus reegelid, et olukorda parandada. Kõigepealt tuleks kanda riitsinusõli või septsiaalset vitamiini seerumit koheselt üle töödeldud piirkonnale. Kui klient märkab seda hiljem ise kodus, saab ta sama meetodit kasutada. Kui need tooted pole koheselt kättesaadavad, sobib ka juuksepalsam või juustemask. 

Kui selline asi juhtub siis klient peab mitukorda päevas ja tavaliselt mitu päeva järjest kasutama taastavaid ja niisutavaid tooteid. Kahjustus ei ole jääv ja karvad taastuvad aja jooksul.

Kokkuvõte

Ületöötlemine võib olla tülikas probleem, kuid õige tähelepanelikkus, ajastus ja õppimine aitavad seda vältida. Kile kasutamisel lamineerimise protsessis tuleb hoida mõjuaeg madalama, kile kiirendab lamineerimise protsessi.

 

Meie lemmik toode järelhoolduseks on Maxymova Lash & Brow Coctail see aitab kiiresti karvas taastada vajalikud sidemed ja karvad on taas terved ja läikivad.

SUVINE ALLAHINDLUS! 💛 Kasutage sooduskoodi: KUUMJAAN ja saage -10% soodustust ostukorvilt.