Tasuta tarne pakiautomaati Eesti piires üle 49€ ostudele
Cart
Sulge
Ostukorv on tühi
Tasuta tarne pakiautomaati Eesti piires üle 49€ ostudele
Cart
Sulge
Ostukorv on tühi

Kellele sobib kulmude lamineerimine

Kulmude lamineerimine OKO lash&brow

Kuidas kulmude lamineerimine aitab Sul iluvaldkonnas särada:
6 vastust populaarsematele küsimustele kulmude lamineerimisest.

Kulmud on raamiks meie näole ja võivad muuta kogu ilme. Seepärast on paljud meist hakanud pöörama erilist tähelepanu kulmudele ja otsima viise, kuidas neid täiuslikuks muuta. Üheks selliseks populaarseks lahenduseks on kulmude lamineerimine. See uuenduslik protseduur võimaldab luua kaunilt tõstetud ja kujundatud kulme, kuid sellega kaasnevad mõned küsimused. Selles blogipostituses uurime, mis on kulmude lamineerimine, millistele klientidele see sobib ja kuidas saavutada parimaid tulemusi.

Mis on kulmude lamineerimine?

Kulmude lamineerimine on protseduur, mis aitab luua kulmudele tõstetud ja hooldatud välimuse. See on suurepärane viis, kuidas muuta isegi kõige jonnakamad kulmud siledaks ja korralikuks. Kuid paljud inimesed küsivad: “Kas see sobib mulle?” ja “Kas see kahjustab kulmukarvu?”.

Millistele klientidele kulmude lamineerimine sobib?

Kulmude lamineerimine sobib suurepäraselt klientidele, kellel on keskmise pikkusega kuni pikad kulmukarvad, mis võivad olla sassis, jäigad või veidi allapoole suunatud. Kui kulmukarvad on väga õhukesed või lühikesed, ei pruugi protseduur anda soovitud tulemust. Samuti võib kulmude lamineerimine olla keeruline, kui kulmukarvad kasvavad väga tugevalt allapoole. Miks see ei sobi väga õhukesele karvale? Seda loe juba järgnevast blogist 

Kas kulmude lamineerimine kahjustab karvu?

Kulmude lamineerimine on keemiline protseduur ja selleks, et kulmukarvasid lamineerimise protseduur ei kahjustaks, tuleb kasutada kvaliteetseid tooteid ja emulsioone. Kui tihti võib kulme lamineerida? Pprotseduuri on soovitatav korrata mitte vähem kui 6-8 nädala tagant. See annab kulmudele aega taastuda ja ei kuivata liigselt karva. Ära unusta kasutada järelhooldus tooteid mis on vajalikud peale igat keemilist protseduuri. 

Kui sageli võib kulmude lamineerimist korrata?

Soovitame kulmude lamineerimise protseduuri mitte teha sagedamini kui 6-8 nädala tagant. Soovitud efekt kestab 4-6 nädalat, nii et klient ei pea muretsema kulmude välimuse pärast. Kui protseduuri korratakse liiga tihti, mõjutate kulmukarvu liiga palju. Soovitage klientidele ka kulmuseepi või kulmu geeli protseduuride vahel, et hoida üles kammitud efekti.

Kas liimi peab kasutama kulmude lamineerimisel?

Liim on tavaliselt oluline osa kulmude lamineerimisprotsessist, kuid mõnedel juhtudel võib seda jätta vahele. Näiteks, kui klientidel on õhukesed või normaalse pikkusega kulmukarvad ja kulmud on normaalse tihedusega, siis võib liimi kasutamist vältida. See säästab aega ja teeb protsessi lihtsamaks.

Kuidas saavutada parimaid tulemusi?

Kulmude lamineerimine võib luua imelised tulemused, kuid klientidel tuleb järgida igapäevast kodust järelhooldust. Kliendid peaksid hommikul kulme harjama kulmuharjaga ja kasutama niisutavaid järelhooldus tooteid. Samuti saavad nad kasutada kulmuseepi või kulmu geeli, et anda karvadele lisatugevust ülespoole. Oluline on ka teavitada klienti, et esimese 24 tunni jooksul pärast protseduuri ei tohi kulmi märjaks teha ega kasutada kulmumeiki. See on oluline, et tagada efekti püsimine võimalikult kaua.

Kokkuvõtteks, kulmude lamineerimine on suurepärane viis, kuidas klientidele pakkuda kauneid ja hooldatud kulme. Kui soovite rohkem teada saada kulmude lamineerimise kohta siis saad seda teha meie koolitusel. 

SUVINE ALLAHINDLUS! 💛 Kasutage sooduskoodi: KUUMJAAN ja saage -10% soodustust ostukorvilt.