Tasuta tarne pakiautomaati Eesti piires üle 49€ ostudele
Cart
Sulge
Ostukorv on tühi
Tasuta tarne pakiautomaati Eesti piires üle 49€ ostudele
Cart
Sulge
Ostukorv on tühi

Kuidas kulme keemiliselt värvida

kulmude keemiline värvimine kodus

Tere, armsad lugejad!

 

Õigesti kujundatud ja värvitud kulmud võivad tõsta enesekindlust ning anda näole ilusa raami. Kui olete huvitatud sellest, kuidas kulme keemiliselt värvida kodus, siis meil on hea muudis, Pomello.ee pakub koolitust, mis õpetab teile kuidas seda teha ise ja kodustes tingimustes. Tänases blogipostituses jagame teiega mõningaid põhilisi samme ja nõuandeid, et aidata teil alustada kulmude keemilist värvimist kodus.

 

Miks Pomello koolitus on õige valik?

Enne kui sukeldume konkreetsetesse juhistesse, räägime natuke sellest, miks Pomello koolitus on parim viis õppida kulmude keemilist värvimist. Pomello koolitaja annab teile nõu ka pärast koolituse läbimist ja meie ilukaubamajast saab soetada kõik vajalikud tooted selleks, et teostada keemilist värvimist. Koolitus on kättesaadav siit, mis võimaldab teil õppida oma tempos ja mugavalt kodust lahkumata.

 

Kulmude keemilise värvimise kodused põhijuhised:

1. Valmistage kõik vajalik ette. Enne kui alustate, veenduge, et teil oleks kõik vajalikud vahendid ja tooted. Pomello koolitus annab teile täieliku nimekirja, mida vajate, kuid tavaliselt sisaldab see kulmuvärvi, vesinikku, pintseid, kaitsekreemi ja pintsette.

2. Tee korralik ettevalmistus. Puhastage kulmud hoolikalt ja eemaldage kõik meigijäägid. Seejärel kandke nahale ümber kulmude kaitsekreem, et vältida keemilise värvi leket sinna kuhu seda vaja ei ole. 

3. Segage värv ja vesinikku õigesti. Järgige Pomello koolituse juhiseid keemilise värvi ja vesinikku õige suhte saamiseks. Segage segu hoolikalt, kuni see on ühtlane.

4. Kanna värv ettevaatlikult kulmudele. Kasutage aplikaatorit või pintslit, et kanda värv kulmudele. Järgige oma loomulikku kulmujoont ja ärge laske värvainel sattuda silma.

5. Jälgige aega. Jätke värv kulmudele vastavalt tootja juhistele, et saavutada soovitud toon. Ärge jätke värvainet liiga kauaks mõjuma. Maksimaalne mõjuaeg võiks olla kuni 15 min. 

6. Eemaldage värv hoolikalt. Pärast aja möödumist eemaldage värv ettevaatlikult niiske vatipadjaga. Veenduge, et kogu värv on eemaldatud.

7. Hooldus ja järeltöötlus. Pärast värvimist saate pintsettide abil eemadlada üleliigsed kulmukarvad, mis jäävad värvitud kulmukujust väljapoole. 

 

Kui soovite saada põhjalikumat juhendit ja siis soovitame teil seotada Pomello kodulehelt veebikoolitus ja registreeruda sellel, koolitus saate läbida samm-sammult endale sobival ajal.

 

Kokkuvõttes, kulmude keemiline värvimine võib olla suurepärane võimalus saada täiuslikud kulmud kodus. Õppides seda oskust Pomello koolituse abil, saate kindel olla, et teete seda ohutult ja tulemuslikult. Olge kannatlik, harjutage ja enne kui märkate, olete juba meister iseendale kulmude keemilises värvimises. 

 

Kõik vajalikud tooted kulmude keemiliseks värvimiseks leiad siit 

 

Kui teil on küsimusi või soovite rohkem teada saada Pomello koolituse kohta, ärge kartke küsida ning saatke meile e-kiri info@pomello.ee

 

Soovime teile imelisi kulme 💗

 

Märkus: Enne igasuguse iluprotseduuri alustamist veenduge, et olete lugenud ja järginud kõiki tootja juhiseid ning teete seda ohutult.