Tasuta tarne pakiautomaati Eesti piires üle 49€ ostudele
Cart
Sulge
Ostukorv on tühi
Tasuta tarne pakiautomaati Eesti piires üle 49€ ostudele
Cart
Sulge
Ostukorv on tühi

Pomello.ee – Meie esimene aasta

pomello.ee

Tere, armsad lugejad! Pomello.ee tiim on täna väga elevil, sest tähistame oma e-poe esimest sünnipäeva. Jah, uskumatu – oleme nüüd ametlikult ühe aasta vanad! Jagame teiega seda põnevat teekonda ja kõige ägedamaid hetki ning mõtteid, mis meie esimese aasta jooksul on toimunud.

Algus oli uskumatult üllatav

Alustame lugu algusest. Kas oskasime aimata, et esimene tellimus tuleb nii ootamatult? Kindlasti mitte! Üks neiu nime algustähega A, kes on nüüdseks meie püsiklient, tegi esimese tellimuse 17. oktoobril ja pani meie meeskonna täistuuridel tööle. Alguses arvasime, et läheb aega, enne kui esimesed tellimused sisse hakkavad tulema, kuid reaalsus oli hoopis teistsugune. See esimene tellimus tuli meile täiesti ootamatult ja ajab meid tänaseni naerma. Sel hetkel polnud meil isegi printerit siltide trükkimiseks või karpe pakkide ettevalmistamiseks. Kiirelt tormasime poodi, soetasime printeri ning saime tellimuse teele panna. See esimene tellimus sisaldas Inlei Helper 2.0 kammi ja mikroharju ning andis meile tõuke ning kindluse, et meie e-pood on tõeliselt tööle asunud!

Üle 500 tellimuse ühe aastaga!

Aasta hiljem oleme väga uhked, et oleme suutnud täita üle 500 tellimuse – see on meie jaoks tõeliselt fantastiline saavutus! Alustasime kuue brändiga, kuid nüüd pakume juba imelisi tooteid 14 erinevalt brändilt ja pingutame veelgi enama poole. Lisaks on meie laopind kasvanud üle kahe korra suuremaks võrreldes alguses alustatud väikese pinnaga. Me ei oleks kunagi osanud unistada nii suurest toetusest ja usaldusest meie vastu. Meie armsad kliendid, teie toetus on meile hindamatu!

Pomello.ee tiimi liikmed?

Kasutame tihti meie vormi aga kes on Pomello.ee tiimi liikmed? Meil on Kristina, kes on meie asutaja, CEO ja samuti koolitaja. Turunduse eest hoolitseb Kristina õde Aneth, samal ajal kui logistikaga aitab meid Kristina abikaasa Indrek. Kokkuvõttes on Pomello.ee kasvanud pereettevõtteks, kus iga liige annab oma panuse, et tellimused jõuaksid kiiresti ja korrektselt teieni. Samuti oleme väga tänulikud meie sõpradele, kes jagavad oma teadmisi ja kogemusi ning on meile alati toeks.

Maailma vallutamise plaan

Meie unistus on laieneda ka väljapoole Eestit. Oleme juba saanud esimesed sammud astuda, saates tellimusi Soome, kuid meie siht on jõuda veel kaugemale, et ilutegijad üle maailma saaksid meie tooteid nautida.

Online veebikoolitused

Kristina on nüüdseks tegutsenud koolitajana juba 5 aastat, sellest aasta Pomello.ee veebikoolituste looja, ja me peame tunnistama, et alguses hoidsime pisut hinge kinni, et kuidas kliendid meie veebikoolitused vastu võtavad. Kuid tulemused ületasid kõik meie ootuseid – need osutusid isegi populaarsemaks, kui oleksime julgenud unistada.

Meie klientide entusiasm ja toetus on meie peamine mootor, mis paneb meid igapäevaselt veelgi enam pingutama!

Lõpetuseks soovime südamest tänada kõiki meie armsaid kliente ja toetajaid – see esimene aasta on olnud tõeliselt imeline. Me ei saaks seda ilma teieta teha!

Jääge meiega ja oodake uusi põnevaid uudiseid, sest meil on varuks veel palju üllatusi!