Tasuta tarne pakiautomaati Eesti piires üle 49€ ostudele
Cart
Sulge
Ostukorv on tühi
Tasuta tarne pakiautomaati Eesti piires üle 49€ ostudele
Cart
Sulge
Ostukorv on tühi

Kulmude vahatamine: Avasta, mida peaksid sellest teadma!

Kulmude vahatamine
KÕIK, MIDA ILUTEGIJA PEAB TEADMA KULMUDE VAHATAMISEST: NÕUANDED JA NIPID

Kulmude vahatamine on palju enamat kui lihtsalt protseduur; see on hoolikas käsitöö, mis nõuab täpsust ja teadmisi. Ilutegijad on nagu kunstnikud, kes mitte ainult ei taga, et kulmud oleksid pärast protseduuri suurepärased, vaid ka selle ümbritsev nahk oleks kaunis ja muretu. Meie eesmärk on luua mitte ainult ilus välimus, vaid ka rahulolu ja mugavus.

Kulmude vahatamine

TÄIUSLIK VAHA KONSISTENTS

Vaha konsistents mängib olulist rolli vahatamise tulemuses. Siin on mõned olulised nõuanded:

Temperatuurikontroll: Vaha peaks olema soe, mitte kuum. Reguleeritava temperatuuriga iWAX Diamond Tech 400ml Black on suurepärane investeering, võimaldades hoida vaha optimaalsel temperatuuril.

Konsistentsi kontroll: Vaha peaks olema mee-sarnase konsistentsiga, mitte liiga vedel ega liiga paks. Soovitame ITALWAX Topline Coral Wax, mis tagab ärritusteta vaba ja kvaliteetsed tulemused.

Regulaarne segamine: Vaha konsistents võib muutuda, seega regulaarne segamine vahaspaatli abil tagab ühtlase kuumuse ja tekstuuriga vaha.

VASTUNÄIDUSTUSED KULMUDE VAHATAMISEL

On oluline teada, millal kulmuvahatamine võib olla kliendi jaoks sobimatu. Kui klient kasutab Roaccutane või Accutane naharavimit, on vahtamine keelustatud. Klindile tuleb olukorda selgitada ja soovitatavalt vahatamine edasi lükata.

Nahahaigused: Kui kliendil on põletikuline nahahaigus nagu ekseem või psoriaas, soovitame vahatamist vältida.

Hiljutised näohooldused: Pärast keemilisi koorimisi või laserteraapiat tuleb oodata vähemalt kaks nädalat enne kulmuvahatamist.

Kulmude vahatamine kõvavahaga 

KULMUDE VAHATAMINE: KAUGEMALE PÕHITÕDEDEST

Lisaks vahatamisele on oluline valmistada nahk ette vahatmise protseduuriks, et tagada täiuslik kogemus.

Enne Vahatamist: Puhastage kulmud õrnalt puhastuvahuga ja valmistage kulmud ette vahatmiseks, kasutades RICA Cotton depilatsioonieelne geeli.

Pärast Vahatamist: Võib esineda punetust, kuid see on normaalne. Vahajääkide eemaldamiseks soovitame RICA avocado depilatsioonijärgset õli. Peale vahatmist on oluline vältida päikese käes olemist ja meiki vähemalt 24 tundi. 

ISIKUPÄRASTATUD TEHNIKAD

Iga klient on erinev, seega kohandage tehnikat vastavalt nende vajadustele. Klientidega suhtlemine ja küsimuste esitamine on oluline, eriti kui nad on kulmuvahatamisele esmakordselt tulnud. 

Usalduse loomine klinediga

Vahtamine ei tohiks olla ebameeldiv. Ilutegija ülesanne on luua klientidega usaldusväärne suhe, et nad tunneksid end mugavalt ja tahaksid tagasi tulla.

Lõpetuseks andke klientidele teada, milliseid tooteid te kasutate, protseduuri sammudest ja võimalikest kõrvaltoimetest. Teostage vajadusel allergiatest 48 tundi enne kohtumist, eriti esmakordsete klientide või tundliku nahaga inimeste puhul.

Veenduge, et teie töökoht oleks laitmatu. Teie salongi keskkond on otsene peegeldus teie tööst ja ärieetikast, nii et tagage sanitaarne töökeskkond. Kasutage võimalusel ühekordselt kasutatavaid tarvikuid. 

💚 Edu teile kulmude vahtamisel!